Karrier

A NewNet Tanácsadó Kft. egy dinamikusan fejlődő cég, amely stabil hátterének köszönhetően hosszú távú biztonságot jelent alkalmazottainak és alvállalkozóinak. A széles körű eszközpalettának, valamint a változatos szoftverfejlesztési, szoftvertesztelési projecteknek köszönhetően munkatársinknak lehetőségük van szakmai és idegen nyelvi fejlődésre. A NewNet Tanácsadó Kft. minden munkatársát támogatja is a fejlődésben.

Microsoft .NET szoftverfejlesztő gyakornok

A NewNet Tanácsadó Kft. gyakornoki programjába várjuk végzős, vagy utolsó éves szakirányú tanulmányokat folytató egyetemisták jelentkezését.

Gyakornoki programunk célja, hogy a professzionális szoftverfejlesztésben kevés tapasztalattal rendelkező tehetséges szoftverfejlesztőket kinevelje, akiknek a junior szoftverfejlesztői szint elérését követően hosszú távú szoftverfejlesztői állást, illetve továbbfejlődési lehetőséget tudunk biztosítani.

Munkaidő:

A munkaidő, az iskolai elfoglaltság függvényében heti 30 – 40 óra.

Díjazás:

Szakimai szint függvényében két részből tevődik össze.

  • A felvételi eljárás során megegyezett fix munkabér.
  • A gyakornok teljesítményétől függően.

Igény szerint kooperációs képzés keretében.

A gyakornoki programba való jelentkezéshez egy rövid bemutatkozó levelet kérünk a job@newnet.hu e-mail címre. Ezt követően felvesszük a kapcsolatot a személlyel és egy egyeztetett időpontban egy szintfelmérő teszt megírására kerül sor.

Microsoft .NET Szoftverfejlesztő

Feladatok:

  • Microsoft technológiai alapokon nyugvó informatikai rendszerek fejlesztése.
  • Rendszer integrációs feladatok elvégzése.
  • Fejlesztői dokumentációk készítése naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Minimum 2 év fejlesztési tapasztalat.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat).
  • Microsoft .NET keretrendszer fejlesztő szintű ismerete.
  • Microsoft SQL fejlesztői tapasztalat.
  • Microsoft Visual Studio készség szintű ismerete.
  • Objektum orientált szemlélet.
  • Szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Microsoft SharePoint ismeret.
  • Oracle ismeret.
  • Agilis módszertanok ismerete.
  • Projekt munkában szerzett tapasztalat.
  • HTML5 ismerete.
  • UML ismerete.
  • Jó problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek.
  • Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség.
  • Senior munkatársak támogatása.
  • Versenyképes juttatások.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet.
  • Dinamikus, fiatalos csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Unit tesztelési gyakorlat.

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el a job@newnet.hu e-mail címre. Ezt követően felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Microsoft .NET vezetőfejlesztő, Senior Microsoft .NET fejlesztő

Feladatok:

  • Microsoft technológiai alapokon nyugvó informatikai rendszerek tervezése, fejlesztése.
  • A szoftverfejlesztő csapat munkájának megtervezése, koordinálása és ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Részvétel ajánlatok készítésében.
  • Felhasználói igények felmérése, tanácsadás.

Elvárások:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Proaktivitás és kitűnő problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél központúság.
  • Microsoft Visual Studio beható ismerete.
  • Mélyreható SQL ismeret.
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Angol nyelvtudás.

JAVA (JEE) szoftverfejlesztő

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Nulla dapibus felis vel eleifend sollicitudin.
  • Phasellus vel elit nec sem aliquam semper.
  • Aliquam fermentum dolor a ligula fermentum, vel vehicula augue pulvinar.
  • Vivamus eget nisl egestas, iaculis tellus imperdiet, ultrices metus.
  • Cras fringilla nunc in aliquam vestibulum.
  • Cras ut magna ullamcorper, porta nulla sit amet, bibendum nunc.

JAVA (JEE) vezetőfejlesztő, Senior JAVA (JEE) fejlesztő

Szoftverelemző, szoftvertesztelő

Vezető (Senior) Szoftverelemző, szoftvertesztelő